divendres, d’agost 06, 2004

Augmenten les vendes d'ordinadors de butxaca

Categoria: General

Malgrat totes les prediccions pessimistes, les unitats venudes el segon trimestre del 2004, segons IDC, s�n (dades preliminars):

1 palmOne.........924,364..42.0%
2 Hewlett-Packard.530,239..24.1%
3 Sony M..........171,513...7.8%
4 Dell............145,071...6.6%
5 Medion...........90,325...4.1%
Altres............341,461..15.5%

Total...........2,202,973.100.0%


Seg�ent: Lectures d'estiu: Free Culture
Anterior: La senyera m�s gran del m�n al Camp Nou

Not�cies relacionades:
Worldwide Handheld Shipments Gain Slightly
Sony abandona el mercat americ�
Quota de mercat de les Palm

0 Comentaris:

Publica un comentari a l'entrada

Nota: Només un membre d'aquest bloc pot publicar entrades.

|

Enllaços cap aquí­:

Crear un enllaç

<< Torna a la Portada